Medewerkers van De Wilgenhoek

IMG_6950.jpg

Wij staan altijd
klaar voor onze leerlingen en

hun ouders en verzorgers.

Contact

Op de Wilgenhoek werken we met een uitstekend team leraren en ondersteunend personeel aan een professionele school. Regelmatig worden onze leerkrachten bijgeschoold.
IMG_6961.jpg

​Eline Pieneman   epieneman@o2a5.nl   (Boven-/middenbouw)

Kimber.pdf.jpg

​Kimber van Zomeren   kvanzomeren@o2a5.nl   (Bovenbouw)

IMG_6957.jpg

Sonja Blokzijl sblokzijl@o2a5.nl   (Middenbouw)

Helma Jongerius   hjongerius@o2a5.nl   (Onderbouw)

Marie-Elise Hermans   mhermans@o2a5.nl   (Middenbouw)

IMG_6980.jpg

Willem Beeuwkes wbeeuwkes@o2a5.nl   (Boven- en onderbouw)

 

Marloes Stolze-Hoek

mstolze@o2a5.nl   (Middenbouw)

IMG_6965.jpg

Liza Bosman lbosman@o2a5.nl   (Bovenbouw)

Sylke van der Calseijde
 svandercalseijde@o2a5.nl
((Bovenbouw)

IMG_6972.jpg

Chantal Alflen calflen@o2a5.nl  
(Onderbouw)

IMG_6973.jpg

Saskia Bode  sbode@o2a5.nl   (Bovenbouw)

IMG_6964.jpg

Anouk Schrijver aschrijver@o2a5.nl   (Middenbouw)

IMG_6969.jpg

Ria Versteegh
 rversteegh@o2a5.nl   (Onderbouw)

Marian.jpg

Marian Lokken mlokken@o2a5.nl   (middenbouw)

Joyce Erkelens
jerkelens@o2a5.nl
(Intern begeleider)

IMG_6966.jpg

Gina Mimpen
gmimpen@o2a5.nl   (Directeur)

Donna van Houwelingen
dvanhouwelingen@o2a5.nl
(middenbouw)

Leerkrachten 


Chantal Alflen                       calflen@o2a5.nl                    (Madeliefjes)

Ria Versteegh                       rversteegh@o2a5.nl             (Pimpelmezen)

Sandra van der Plaat           svanderplaat@o2a5.nl         (Pimpelmezen)

Helma Jongerius                  hjongerius@o2a5.nl             (Keiers)
Willem Beeuwkes               wbeeuwkes@o2a5.nl           (Keiers en Stokstaartjes)
Saskia Bode                          sbode@o2a5.nl                     (Stokstaartjes)

Anouk Schrijver                    aschrijver@o2a5.nl               (Pinguïnpool)

Marloes Stolze-Hoek          mstolze@o2a5.nl                  (Bijenkorf)

Sonja Blokzijl                        sblokzijl@o2a5.nl                  (Bijenkorf)

Liza Bosman                         lbosman@o2a5.nl                 (Zevensprong)
Sylke van der Calseijde      svandercalseijde@o2a5.nl   (Zevensprong)

Marie-Elise Hermans          mhermans@o2a5.nl              (Vlindervolk)
Eline Pieneman                    epieneman@o2a5.nl             (Vlindervolk en Rommelpot)

Kimber van Zomeren          kvanzomeren@o2a5.nl         (Rommelpot)


Intern begeleider - Joyce Erkelens

Clusterdirecteur - Gina Mimpen

Specialist hoogbegaafde kinderen - Evelien Verhoek

Onderwijsassistent - Marlieke van Puffelen

Administratie

Voor onze school zijn er in clusterverband 3 administratieve krachten in Leerdam:

 

Voor financiën is dat Manon Geurtsen: aanwezig op maandag.
Declaraties kunt u bij haar inleveren of op het bureau van Gina (directie) neerleggen.
Haar e-mailadres: mgeurtsen@o2a5.nl.

Bianca van Gameren: aanwezig dinsdag t/m donderdag. Zij zorgt voor de administratie van het Cluster Leerdam.

Haar e-mailadres is: bvgameren@o2a5.nl.


Delphine van Santen: aanwezig op maandag. 
Voor het doorgeven van nieuwe inschrijvingen, wijzigingen van adresgegevens (en mailadressen) en telefoonnummers kunt u bij haar terecht.

Haar e-mailadres is: dvansanten@o2a5.nl.