Medewerkers van De Wilgenhoek

Contact

Wij staan altijd
klaar voor onze leerlingen en

hun ouders en verzorgers.

Op de Wilgenhoek werken we met een uitstekend team leraren en ondersteunend personeel aan een professionele school. Regelmatig worden onze leerkrachten bijgeschoold.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Eline Pieneman   epieneman@o2a5.nl   (Bovenbouw)

 

 

 

Kimber van Zomeren   kvanzomeren@o2a5.nl   (Bovenbouw)

 

 

 

Sonja Blokzijl sblokzijl@o2a5.nl   (Boven-/Middenbouw)

 

 

 

Marie-Elise Hermans   mhermans@o2a5.nl   (Middenbouw)

 

 

 

Willem Beeuwkes wbeeuwkes@o2a5.nl   (Boven- en onderbouw)

 

 

 

Helma Jongerius   hjongerius@o2a5.nl   (Onderbouw)

 

 

 

Marloes Stolze-Hoek

mstolze@o2a5.nl   (Boven-/middenbouw)

 

 

 

Anouk Schrijver aschrijver@o2a5.nl   (Onderbouw)

 

 

 

Chantal Alflen calflen@o2a5.nl  
(Midden- en Onderbouw)

 

 

 

Liza Bosman lbosman@o2a5.nl   (Middenbouw)

 

 

 

Saskia Bode  sbode@o2a5.nl   (Boven-/Middenbouw)

 

 

 

Debbie van Engelen

dvanengelen@o2a5.nl   (Onderbouw)

 

 

 

Gina Mimpen
 gmimpen@o2a5.nl   (Directeur)

Ria Versteegh
 rversteegh@o2a5.nl   (Bovenbouw)

Leerkrachten 

Willem Beeuwkes        wbeeuwkes@o2a5.nl         (Madeliefjes en Zevensprong)

Helma Jongerius          hjongerius@o2a5.nl            (Madeliefjes)

Debbie van Engelen    dvanengelen@o2a5.nl       (Keiers)

Marloes Stolze-Hoek   mstolze@o2a5.nl                (Bijenkorf)

Sonja Blokzijl                 sblokzijl@o2a5.nl                (Bijenkorf)

Liza Bosman                  lbosman@o2a5.nl               (Vlindervolk)

Marie-Elise Hermans   mhermans@o2a5.nl            (Vlindervolk)

Eline Pieneman             epieneman@o2a5.nl           (Rommelpot)

Kimber van Zomeren   kvanzomeren@o2a5.nl       (Rommelpot)

Saskia Bode                   sbode@o2a5.nl                    (Stokstaartjes)

Anouk Schrijver             aschrijver@o2a5.nl              (Pinguïnpool)

Chantal Alflen                calflen@o2a5.nl                   (Vlindervolk en Keiers)

Ria Versteegh                rversteegh@o2a5.nl            (Zevensprong)


Intern begeleider - Marie-Elise Hermans

Clusterdirecteur - Gina Mimpen

Specialist hoogbegaafde kinderen - Evelien Verhoek

Onderwijsassistent - Marlieke van Puffelen

 

Administratie

Voor onze school zijn er in clusterverband 3 administratieve krachten in Leerdam:

 

Voor financiën is dat Manon Geurtsen: aanwezig op maandag.
Declaraties kunt u bij haar inleveren of op het bureau van Gina neerleggen.
Haar e-mailadres: mgeurtsen@o2a5.nl.

Bianca van Gameren: aanwezig maandag- t/m donderdagochtend.
Zij 
zorgt voor de administratie van het Cluster Leerdam.

Haar e-mailadres is: bvgameren@o2a5.nl.


Delphine van Santen: aanwezig op maandag. 
Voor het doorgeven van nieuwe inschrijvingen, wijzigingen van adresgegevens (en mailadressen) en telefoonnummers kunt u bij haar terecht.

Haar e-mailadres is: dvansanten@o2a5.nl.