Medewerkers van De Wilgenhoek

Contact

Wij staan altijd
klaar voor onze leerlingen en

hun ouders en verzorgers.

Op de Wilgenhoek werken we met een uitstekend team leraren en ondersteunend personeel aan een professionele school. Regelmatig worden onze leerkrachten bijgeschoold.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eline Pieneman   epieneman@o2a5.nl   (Boven-/middenbouw)

Helma Jongerius   hjongerius@o2a5.nl   (Onderbouw)

Marloes Stolze-Hoek

mstolze@o2a5.nl   (Middenbouw)

Chantal Alflen calflen@o2a5.nl  
(Onderbouw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kimber van Zomeren   kvanzomeren@o2a5.nl   (Bovenbouw)

Marie-Elise Hermans   mhermans@o2a5.nl   (Middenbouw)












 

Sonja Blokzijl sblokzijl@o2a5.nl   (Middenbouw)

Willem Beeuwkes wbeeuwkes@o2a5.nl   (Boven- en onderbouw)

 

Liza Bosman lbosman@o2a5.nl   (Bovenbouw)

Saskia Bode  sbode@o2a5.nl   (Bovenbouw)

Sylke van der Calseijde
 svandercalseijde@o2a5.nl
((Bovenbouw)

Anouk Schrijver aschrijver@o2a5.nl   (Middenbouw)

Ria Versteegh
 rversteegh@o2a5.nl   (Onderbouw)

Sandra van der Plaat svanderplaat@o2a5.nl   (Onderbouw)

Joyce Erkelens
jerkelens@o2a5.nl
(Intern begeleider)

Gina Mimpen
gmimpen@o2a5.nl   (Directeur)

Leerkrachten 


Chantal Alflen                       calflen@o2a5.nl                    (Madeliefjes)

Ria Versteegh                       rversteegh@o2a5.nl             (Pimpelmezen)

Sandra van der Plaat           svanderplaat@o2a5.nl         (Pimpelmezen)

Helma Jongerius                  hjongerius@o2a5.nl             (Keiers)
Willem Beeuwkes               wbeeuwkes@o2a5.nl           (Keiers en Stokstaartjes)
Saskia Bode                          sbode@o2a5.nl                     (Stokstaartjes)

Anouk Schrijver                    aschrijver@o2a5.nl               (Pinguïnpool)

Marloes Stolze-Hoek          mstolze@o2a5.nl                  (Bijenkorf)

Sonja Blokzijl                        sblokzijl@o2a5.nl                  (Bijenkorf)

Liza Bosman                         lbosman@o2a5.nl                 (Zevensprong)
Sylke van der Calseijde      svandercalseijde@o2a5.nl   (Zevensprong)

Marie-Elise Hermans          mhermans@o2a5.nl              (Vlindervolk)
Eline Pieneman                    epieneman@o2a5.nl             (Vlindervolk en Rommelpot)

Kimber van Zomeren          kvanzomeren@o2a5.nl         (Rommelpot)


Intern begeleider - Joyce Erkelens

Clusterdirecteur - Gina Mimpen

Specialist hoogbegaafde kinderen - Evelien Verhoek

Onderwijsassistent - Marlieke van Puffelen

 


Administratie

Voor onze school zijn er in clusterverband 3 administratieve krachten in Leerdam:

 

Voor financiën is dat Manon Geurtsen: aanwezig op maandag.
Declaraties kunt u bij haar inleveren of op het bureau van Gina (directie) neerleggen.
Haar e-mailadres: mgeurtsen@o2a5.nl.

Bianca van Gameren: aanwezig dinsdag t/m donderdag. Zij zorgt voor de administratie van het Cluster Leerdam.

Haar e-mailadres is: bvgameren@o2a5.nl.


Delphine van Santen: aanwezig op maandag. 
Voor het doorgeven van nieuwe inschrijvingen, wijzigingen van adresgegevens (en mailadressen) en telefoonnummers kunt u bij haar terecht.

Haar e-mailadres is: dvansanten@o2a5.nl.